STUDIO IQ okrem špecifických služieb,
ponúka potencionálnym obchodným partnerom, 
ako aj konečným používateľom nasledujúce produkty:

ID CUBE regenerátor

Toto zariadenie je určené hlavne pre poskytovanie služieb v špeciálne upravených štúdiách, ale i pre osobné použitie v domácnosti. ID CUBE je magnetická pomôcka patriaca do skupiny ID (Imaging Device) zariadení a je priemyselne chránená na celom území  EÚ.


Pri priamej expozícii generuje smerové magnetické pole. Pôsobí pri tom lokálne, priamo na tkanivo a mení pri tom procesy v bunkách v exponovanom mieste podľa potreby.

Najúčinejší efekt je možné s ID CUBE dosiahnuť pri uvoľnení stresu, zlepšení hybnosti končatín, stimulácii dýchania a pri stimulácii výkonu organizmu. Záujemcovia si môžu takýto regenerátor zadovážiť priamo v našom štúdiu formou objednávky a následnej kúpy.

Informácie o komplexnom vybavení pracovísk, ako i o vyškolení odborného personálu a marketingovej podpory, získate u nás, ako súčasť našich služieb.

ID-TE regenerátor, titánová edícia (Imaging-Device Titan Edition)

ID-TE regenerátor je navrhnutý na báze Knihy premien (I-ťing). Zariadenie vytvára interakciu s biologickými systémami a biomagnetickými poľami živých organizmov. Na rozdiel od klasických magnetoterapeutických zariadení ID-TE regenerátory nevyužívajú lokálnu expozíciu, ale používajú magnetickú indukciu ako zdroj energie signálu, ktorý vysielajú do organizmu.

Zariadenie ID-TE regenerátor:

• ovplyvňuje aktivitu buniek vo vybraných častiach tela,
  harmonizuje ich a vitalizuje
• odstraňuje energetické bloky
• zlepšuje imunitu
• pomáha regulovať zápalové procesy
• odstraňuje stres, únavu a nespavosť, pozitívne pôsobí na psychiku
• je účinné pri depresiách a úzkostiach
• tlmí bolesť v organizme
• slúži ako podporná terapia pre ťažko liečiteľné ochorenia

Toto multifunkčné zariadenie bolo vyvinuté hlavne pre profesionálne, ale i domáce používanie. To znamená, že okrem ich používania v špeciálnom štúdiu ich je možné použiť i mobilnou formou a to napríklad v domácom prostredí ľudí, ktorí sa zo zdravotných dôvodov nemôžu dopraviť do profesionálneho štúdia.

Po absolvovaní krátkej inštruktáže kvalifikovaným pracovníkom a vďaka programovaciemu setu, ktorý je súčasťou vybavenia, je možné terapiu ID-TE regenerátorom aplikovať aj v domácom prostredí. Individuálne nastavenie je možné vďaka 4096 rôznych nastavení a automatickému režimu. Tiež je však možné použiť aj manuálny režim (skúsení operátori). Zariadenie ID-TE sa rovnako využíva vo vertikálnej, ako aj horizontálnej úrovni.

EnergyPod - prvé luxusné regeneračné kreslo (teraz i s obchodným zastúpením pre SR)

EnergyPod zariadenie bolo špeciálne vyvinuté pre maximálnu možnú regeneráciu ľudského organizmu počas prevádzkového, teda denného režimu. Je prvým špeciálne upraveným kreslom na svete, vďaka ktorému dnes renomované spoločnosti, ako GOOGLE, FACEBOOK, či MICROSOFT, poskytujú svojim TOP manažérom luxus rýchleho a kvalitného "dobíjania sa", ktoré je založené na mnohých predošlých výskumoch o kvalite fungovania ľudského organizmu.

Komfort

Pozícia nulovej gravitácie - špeciálne komponovaná hudba spánku - jemná vibračná sekvencia prebudenia - programované osvetlenie.TOP aspekty a vlastnosti výnimočného zariadenia EnergyPod, vytvoreného pre pomoc v relaxovaní.

Technológia

EnergyPod bol vyvinutý na jednoduchom princípe: 20 minútové zdriemnutie je prospešné pre pohodu a produktivitu. Funkcie softvéru tiež zahŕňajú indikátor stavu, ktorý komunikuje, kedy bude zariadenie EnergyPod najbližšie voľné, ako aj sledovanie využitia, pre optimalizáciu manažmentu prevádzky.

Dizajn

Keďže naše zariadenie okrem hlavného zámeru - teda poskytnutia plnohodnotného odpočinku priamo na pracovisku, alebo v špeciálnych štúdiách, muselo spĺňať i vhodné estetické vlastnosti, nech už sa nachádza kdekoľvek. Preto sme priniesli tento štýlový a nadčasový dizajn.
Klasický EnergyPod je vyhotovený v kombinácii bielej a šedej farby, no v prípade požiadavky je možné jeho farebné vyhotovenie prispôsobiť tak, aby sa čo najviac hodil do prostredia, v ktorom ho plánujete využívať.